کمیته اجرایی فدراسیون کاراته اروپا چهارشنبه از طریق ویدئو کنفرانس برای بحث و تبادل نظر در مورد آینده ورزش در این قاره و تأثیر بحران کورنوویروس بر کاراته اروپا دیدار و گفتگو کرد.
با وجود همه گیر جهانی COVID-19 که هنوز در اکثر کشورهای اروپا رواج دارد ، موضوع اصلی در دستور کار تجزیه و تحلیل عواقب شیوع این ورزش بود. به ریاست EKF و رئیس WKF آنتونیو Espinós ، این گردهمایی از طریق ویدئو کنفرانس با مشارکت همه اعضای بدن تصمیم گیری EKF ، که از راه دور در این جلسه حضور داشتند. کمیته اجرایی برای احترام از یادبود عضو سابق یسا رنکی که در ماه مارس درگذشت ، وقت گذاشت.

تقویم رقابت برای رویدادهای آینده 2021 و EKF مورد بررسی قرار گرفت. پس از لغو مسابقات قهرمانی EKF در باکو (جمهوری آذربایجان) به دلیل کروناویروس ، سازمان اروپایی کاراته اطمینان دارد که برنامه های خود را برای جشن گرفتن مهمترین رویدادهای مهم بعدی قاره ، یعنی مسابقات کادو اروپا ، مسابقات جونیور و U21 در تامپره (فنلاند) حفظ کند. در فوريه 2021 ، و مسابقات قهرماني اروپا در گوتنبرگ (سوئد) كه براي مه 2021 برنامه ريزي شده بود ، در صورتي كه شرايط جديد اجازه دهد.

علاوه بر این ، گزارشی از بازی های اروپایی 2023 که در لهستان برگزار می شود ، به عنوان بررسی پیش نمایش رویدادهای آینده ارائه شد. کمیته اجرایی EKF تصمیم گرفت همه به روزرسانی های لازم را برای انطباق ورزش و سازمان با شرایط جدید ناشی از شرایط فعلی انجام دهد.

وی گفت: "بحران فعلی ناشی از شیوع تاج ویروس ، ظاهراً منظره ورزش ما در اروپا را تغییر می دهد. با این حال ، ما قادر خواهیم بود رشته خود را با واقعیت جدید تنظیم کنیم. همانطور که در گذشته بارها و بارها انجام داده ایم ، از این وضعیت قوی تر و متحد تر از همیشه بیرون خواهیم آمد. ورزش محبوب ما نمایانگر هماهنگی ، ارزش ها و پشتکار است و در ماه ها و سال های بعدی این کار را ادامه خواهد داد. من می خواهم از همه اعضای کمیته اجرایی بخاطر کار و فداکاری در این لحظات دشوار تشکر کنم. "
 

چاپ  ایمیل