IRAN

Main Menu

آمار کشورهای بازدیدکننده از سايت

free counters

Photo of world championship


خانه
برگزاری استاژ مشترک کاتا و کومیته در اصفهان _ world karate family مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

به گزارش سایت خانواده جهانی کاراته ،  یک مرحله استاژ مشترک کاتا و کومیته با همکاری هیأت کاراته شهرستان اصفهان عصر پنچ شنبه مورخه 95/7/9 توسط اساتید فنی و قهرمانان اسبق کاراته کشور ، "احمدرضا حبیبی " و " رسول اعتمادی " در سالن رزمی اداره کل بهزیستی اصفهان به مدیریت و میزبانی " محسن عبدیزدان " برگزار شد .

در حاشیه این استاژ محسن عبدیزدان گفت : با استعانت از ایزد یکتا ،  تصمیم گرفتیم با کمک اساتید اهل فن و تیم اجرائی متعهد با برگزاری استاژها و سمینارها ، مسابقات داخلی و باشگاهی ، به غیر از استان اصفهان با دعوت از برخی قهرمانان استان تهران در این طرح جدید ، در راستای تقویت زیرساخت ها و ارتقاء سطح کیفی کاراته هر دو استان گام برداریم . ما همکنون با در اختیار داشتن باشگاههای امین و آبشار وابسته به شهرداری و همچنین اداره کل بهزیستی اصفهان سعی در ایجاد فضای آموزشی و رقابتی سالم برای کلیه رده های سنی هستیم . همچنین در نظر داریم با برپایی اردوهای مختلف در تهران و اصفهان بستر تازه ای برای استعدادهایی که به هر دلیلی از ورود به تیم های منتخب و یا لیگ های کاراته کشور بازماندند را فراهم کنیم تا بتوانند دوباره انگیزه مضاعفی برای رسیدن به سکوهای قهرمانی را پیدا کنند .

عبدیزدان در پایان افزود : بنده از هیأت محترم شهرستان اصفهان به ریاست استاد محمد هاشمی و همچنین استاد محدعلی بکتاش مسئول کمیته هماهنگی آن هیأت محترم به جهت حمایت از برگزاری این استاژ مراتب تقدیر و تشکر خود را اعلام می دارم .