IRAN

Main Menu

Related Web Sites

آمار کشورهای بازدیدکننده از سايت

free counters

Photo of world championship


رویدادهای ورزش کاراته

سازمان جهانی شوتوکان کاراته ایران

-

نمایندگی استان تهران


سایت خانوداه جهانی کاراته نشان طلائی ملی ثبت را دریافت کرد

-

wkf-master.ir


آخرین اخبار سازمان جهانی شوتوکان کاراته ایران

shotokaniran.ir

wkf-master.ir


خانه
فاجعه نقض قوانین داوری و بی عدالتی در مسابقات جام مولای عرشیان در اصفهان مورخ 95/4/1 الی 95/4/3 مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

داور بین المللی کاراته کشور از حضور در این رقابتها انصراف داد ...

محسن عبدیزدان در گفتگو با سایت خانواده جهانی کاراته ، مسابقات کاراته جام مولای عرشیان که با همکاری شهرداری اصفهان با 430 نفر شرکت کننده اصفهانی برگزار شد را این چنین تشریح کرد :

با شروع این مسابقات در دو بخش کاتا و کومیته در رده های سنین پایه توسط اعضای محترم هیأت کاراته شهرستان اصفهان در ایام مبارک ماه رمضان به دلیل زیر پا گذاشتن قانون توسط مجریان قانون ، بسیاری از شرکت کنندگان ، دچار باختهای غیر منتظره ، سرخوردگی و جاری شدن اشک از چشمان بسیاری از نونهالان و نوجوانان کاراته کا در این مسابقات شد .

این فاجعه زمانی رخ داد که به منظور صرفه جویی در وقت ، با تصمیم مسئول کمیته داوران این هیأت ، مسابقات کاتای انفرادی بین دو شرکت کننده به طور همزمان در یک تاتمی برگزار شود !!!  و قضات هر تاتمی می بایست پس از اجرای دو کاتا بطور همزمان ، بلافاصله رآی خود را اعلام کنند !!!

 

این تصمیم عجیب و منحصر بفرد ، به غیر از اختلال در تمرکز و اجرای کاتای شرکت کنندگان ، باعث گردید بعضی از تکنیک ها بصورت اشتباه اجرا شود و در برخی مواقع کاتارو ها با هم برخورد کنند و یا مابقی کاتای خود را فراموش کنند .


اکنون از خالق این تراژدی سوال می کنیم : در کجای قوانین فدراسیون جهانی کاراته چنین قانونی وضع شده که در یک تاتمی 2 نفر می توانند بطور همزمان با هم کاتای انفرادی اجرا کنند و از بین این دو نفر کاتاروی برتر را مشخص کرد ؟

به ضرس قاطع از همین جا اعلام می کنم : شما با این کار انگیزه آینده سازان کاراته کشور در این مسابقات را از بین بردید و قطعا" مسؤل اشک های ریخته شده آنان هستید .

محسن عبدیزدان در پایان افزود :

بنده به عنوان یک هنرجوی کاراته با تمام توان ازطریق مراجع ذیصلاح ، و مسؤلین فدراسیون کاراته انجام این تخلف که بطور آگاهانه صورت گرفته است را پیگیری خواهم کرد و امیدوارم آن مقامات محترم در برابر پیشگاه خداوند متعال خود را مسؤل دانسته و برای جلوگیری از تکرار این وقایع اسف بار بهترین تصمیم را اتخاذ نمایند ...


 

 

 
نتایج مدال آوران آکادمی کاراته امین - سبک شوتوکان ایران در اصفهان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

نتایج مدال آوران آکادمی کاراته امین در مسابقات مدافعان حرم به میزبانی شهرستان خوراسگان در اصفهان

در بخش کاتا :

فرنیا عشاقی = مدال برنز

در بخش کومیته :

رضا قاسمی = مدال برنز

آرش ناجیانی = مدال نقره

فراز هارونی = مدال برنز

مسیح میریان = مدال نقره

 

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 بعدی > انتها >>

صفحه 3 از 3